FemTech

Marka Narum we współpracy z Narine Academy podjęła działania w obszarze Femtech.

FemTech to seria preparatów specjalistycznych utworzonych z myślą o potrzebach kobiet. Miesiączka, ciąża, poród, połóg i menopauza są nieodłącznym elementem kobiecego życia. Dodatkowo wiele kobiet boryka się z nawracającymi infekcjami pochwy, które dają bardzo nieprzyjemne objawy i utrudniają codzienność. Pochwa ma zdolność samoregulacji, jednak potrzebuje do tego optymalnego środowiska bakteryjnego. Warto zadbać o zdrowie dróg rodnych i wesprzeć się odpowiednio dobranymi probiotykami. Nasi naukowcy z Akademii Narine opracowali skuteczne i w pełni przebadane receptury, które wspierają mikroflorę pochwy.

Dotychczas powstały dwa produkty z tej serii zawierające szczep Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine:

  • Narum Vagine — probiotyk ginekologiczny doustny, który jest doskonałym wsparciem przy antybiotykoterapii, czy delikatnych zmianach w drogach rodnych.
  • Narum Vagine Akvo — probiotyk ginekologiczny dopochwowy, który sprawdza się przy ostrzejszych infekcjach intymnych oraz zmniejsza dyskomfort.
Narum FemTech to wysokiej jakości preparaty naturalne, których zadaniem jest minimalizacja ryzyka chorób wewnętrznych, regulacja pH oraz wspomaganie budowy flory bakteryjnej pochwy. Jesteśmy przekonani, że preparaty probiotyczne Narum są w stanie skutecznie przywrócić komfort życia i pozwolić czerpać z niego pełnymi garściami.

Vagine Akvo

Wyrób medyczny w postaci płynu do stosowania dopochwowego. Jest przeznaczony do stosowania przez kobiety dla wspomagania procesów regeneracji oraz zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego nadmierną suchością błony śluzowej pochwy. Ma działanie łagodzące i tonizujące. Przywraca prawidłową mikroflorę pochwy do prawidłowego kwaśnego pH. Składa się z metabiotyków Lactobacillus acidophilus (Narine-F).

Zobacz produkt

Narum Vagine

Dopóki mikroflora pochwy zdominowana jest przez bakterie Lactobacillus odpowiedzialne za utrzymywanie kwaśnego środowiska (pH 3,8 – 4,2), możemy cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Gdy jednak liczba pałeczek kwasu mlekowego spada i zostaje zachwiana równowaga ilościowo – jakościowa między mikroorganizmami flory bakteryjnej pochwy, bakterie chorobotwórcze zyskują miejsce i możliwości do rozwoju. Przyjmowanie leków, spadki odporności, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa higiena osobista, nadmierna aktywność seksualna, nieodpowiednia bielizna i wiele innych czynników sprzyja powstawaniu wszelkich infekcji intymnych. Dlatego szalenie ważne jest regularne wspieranie odbudowy flory bakteryjnej pochwy, poprzez wprowadzenie do niej produktu z pałeczkami kwasu mlekowego – VAGINE

  • Regeneracja błony śluzowej pochwy,
  • Obrona przed infekcjami narządów płciowych,
  • Rozwiązanie problemów bakteryjnych u kobiet,
  • Hamowanie rozwoju szkodliwych mikroorganizmów,
  • Zapobieganie suchości pochwy o charakterze zapalnym,
  • Doprowadzenie flory bakteryjnej pochwy do naturalnego stanu.
Zobacz produkt

Sprawdź publikacje:

Copyrights © by Vitaway LLC, Vardanansts str., lane 2, bldg. 4/39, 0010, Armenia

Ukazane treści mają charakter informacyjny, nie zastępują kuracji lekarskich. Mogą być wykorzystywane przez użytkowników wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zalecamy konsultacje z lekarzem.