FemTech

Marka Narum we współpracy z Narine Academy podjęła działania w obszarze Femtech.

Femtech jest to technologia skierowana konkretnie do kobiet, która ma za zadanie podkreślić, jak bardzo kobiety są ważne! Dzisiaj i my chcemy iść za tą myślą! Miesiączka, ciąża, poród, połóg, czy nawet menopauza nie powinny być tematem tabu – są one nieodłącznym elementem kobiecego życia, fragmentem ich przeznaczenia. Współpraca naszych naukowców ma na celu tworzenie produktów najwyższej jakości i wysokiej skuteczności, popartych badaniami. Przykładamy ogromną wagę, by nasze wyroby były naturalne i w pełni bezpieczne. Zależy nam, aby kobiety mogły swobodnie z nich korzystać nie musząc martwić się, czy aby na pewno nie wpłynie to destrukcyjnie na ich zdrowie. Pragniemy działać, by chronić kobiety przed negatywnymi następstwami rozwoju cywilizacyjnego, które przejawiają się zalewającą masą chorób i dolegliwości na skalę światową. Chcemy postrzegać kobiety holistycznie, minimalizować ryzyko wystąpienia chorób przewlekłych i wspierać ich rozwój na każdej płaszczyźnie – a jak wiadomo, zacząć należy od środka. Narum Femtech to miejsce, w którym każda z Was może czuć się pewnie. To przestrzeń, w której zmierzamy do wychodzenia naprzeciw Waszym oczekiwaniom i staramy się im sprostać. Narum Femtech tworzy specjalne preparaty naturalnego pochodzenia, których zadaniem jest zaspokojenie kobiecych potrzeby związanych ze zdrowiem i jego profilaktyką. A to wszystko dlatego, że jesteście dla nas ważne! Już teraz dostępne są wyjątkowe produkty zawierające niezwykle silną bakterię, jaką jest Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine. Jest to bakteria jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna – dokładnie, jak każda z Was! Na tym jednak nie poprzestajemy i chcemy dalej rozwijać się by móc jeszcze skuteczniej wspierać zdrowie kobiet. Jesteśmy przekonani, że wyroby probiotyczne od Narum są w stanie skutecznie przywrócić komfort życia i pozwolić Wam czerpać z niego pełnymi garściami.

Vagine Akvo

Wyrób medyczny w postaci płynu do stosowania dopochwowego. Jest przeznaczony do stosowania przez kobiety dla wspomagania procesów regeneracji oraz zmniejszenia dyskomfortu spowodowanego nadmierną suchością błony śluzowej pochwy. Ma działanie łagodzące i tonizujące. Przywraca prawidłową mikroflorę pochwy do prawidłowego kwaśnego pH. Składa się z metabiotyków Lactobacillus acidophilus (Narine-F).

Zobacz produkt

Narum Vagine

Dopóki mikroflora pochwy zdominowana jest przez bakterie Lactobacillus odpowiedzialne za utrzymywanie kwaśnego środowiska (pH 3,8 – 4,2), możemy cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Gdy jednak liczba pałeczek kwasu mlekowego spada i zostaje zachwiana równowaga ilościowo – jakościowa między mikroorganizmami flory bakteryjnej pochwy, bakterie chorobotwórcze zyskują miejsce i możliwości do rozwoju. Przyjmowanie leków, spadki odporności, zaburzenia hormonalne, niewłaściwa higiena osobista, nadmierna aktywność seksualna, nieodpowiednia bielizna i wiele innych czynników sprzyja powstawaniu wszelkich infekcji intymnych. Dlatego szalenie ważne jest regularne wspieranie odbudowy flory bakteryjnej pochwy, poprzez wprowadzenie do niej produktu z pałeczkami kwasu mlekowego – VAGINE

  • Regeneracja błony śluzowej pochwy,
  • Obrona przed infekcjami narządów płciowych,
  • Rozwiązanie problemów bakteryjnych u kobiet,
  • Hamowanie rozwoju szkodliwych mikroorganizmów,
  • Zapobieganie suchości pochwy o charakterze zapalnym,
  • Doprowadzenie flory bakteryjnej pochwy do naturalnego stanu.
Zobacz produkt

Sprawdź publikacje:

Copyrights © by Vitaway LLC, Vardanansts str., lane 2, bldg. 4/39, 0010, Armenia

Ukazane treści mają charakter informacyjny, nie zastępują kuracji lekarskich. Mogą być wykorzystywane przez użytkowników wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zalecamy konsultacje z lekarzem.