Dr Eduard Dilanyan

Dr. Eduard Dilanyan Urodził się w 1956r. w Armenii. Studiował na Yerevan State University, uzyskał dyplom z matematyki. Obronił swoją pierwszą pracę i uzyskał tytuł kandydata nauk fizycznych i matematycznych. Na początku lat 90 zmagał się z ciężkimi problemami żołądkowymi, groziła mu poważna operacja. Pochodzi z rodziny lekarzy, którzy nie chcieli, żeby poszedł na operacje, znaleźli więc inny naturalny ratunek - bakterię Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine. Wówczas była ona dostępna w formie jogurtu. Użycie bakterii okazało się być skuteczne.

Zafascynowany tematem i postanowił go zgłębić. Rzucił dotychczasowe zajęcie i poświęcił się stworzeniu pierwszej wyspecjalizowanej fabryki biotechnologicznej. Dokładnie nastawiony był na liofilizację i produkcję suchych metabolitów. Zaczął praktykować cybernetykę medyczną, mikrobiologię i biotechnologię. Podczas wojny w Karabachu w Armenii był zaangażowany w uzyskiwanie liofilizowanej krwi dla rannych. Stał się jednym z pierwszych specjalistów w liofilizacji biomateriałów w całym WNP.

Od 1996 r. rozpoczął  pierwszą sprzedaż tabletek NARINE w Armenii, do tej pory bakteria ta była dostępna jedynie w jogurcie, co było dość problematyczne, ponieważ jogurt miał tylko 7 dni ważności. Tabletki z powodzeniem stosowali lekarze ormiańscy w swojej praktyce, w różnych dziedzinach medycyny. Przez 4-5 lat działalności firmy Vitamaks-E - kierowanej przez E. Dilanyana w Erywaniu - opracowano, przetestowano i zarejestrowano ponad 12 najnowszych probiotyków w Ministerstwie Zdrowia Armenii. Wszystkie wykazały doskonałe wyniki, a czołowi specjaliści z wielu krajów uznali je za najlepsze probiotyki na świecie.

W 2015 Dr. Edward Dilanyan zaczął współpracę z Japonią, która postanowiła wprowadzić produkty z bakterią Narine na swój rynek. W wyniku współpracy otworzono zakład produkcyjny w Tokio. Przeprowadzono tam jednak wiele badań nad bakterią, których wyniki w dalszym ciągu służą nauce.     

Od 2018 Dr. Edward Dilanyan przyjeżdża do Polski, gdzie wykłada i uczy o wpływie bakterii na zdrowie człowieka. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na różnych spotkaniach, wykładach, konferencjach oraz webinarach.

Dr. Edward Dilanyan przekazuje wiedzę dzięki Akademi Narine gdzie jest prezesem. Akademia Narine skupia i nagradza profesorów, lekarzy, naturopatów i  specjalistów, chcących dzielić się swoimi doświadczeniami z terapeutycznego stosowania bakterii Narine, Karine oraz Escherichia coli M-17 poprzez publikowanie swoich opinii, przeprowadzanie wykładów itp.

.

Copyrights © by Vitaway LLC, Vardanansts str., lane 2, bldg. 4/39, 0010, Armenia

Ukazane treści mają charakter informacyjny, nie zastępują kuracji lekarskich. Mogą być wykorzystywane przez użytkowników wyłącznie na własną odpowiedzialność. Zalecamy konsultacje z lekarzem.